JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Monter Karton/Gips

  • Data publikacji:
  • 18-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 12-15 tys zł netto
  • Stanowisko:
  • Monter

Opis stanowiska :

- montaż płyt karton/ gips
- wznoszenie ścianek działowych
- instalacja sufitów podwieszanych
- praca na wysokości

Wymagania:

- co najmniej 3-4 letnie doświadczenie jako monter płyt karton/ gips
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- chęć podjęcia dłuższej współpracy
- mile widziana znajomość języka obcego oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej

-ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS – potwierdzony formularz A1)

- atrakcyjna stawka godzinowa

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej

- dieta żywieniowa 10,60e netto/dzień

- opiekę polskiego koordynatora na miejscu