EcoJob
Monter klimatyzacji praca od stycznia na dłuższy okres (Pracownik Tymczasowy)

Monter klimatyzacji BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE+ DOJAZD DO FRANCJI (Pracownik Tymczasowy)

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko:  Monter klimatyzacji

Zakres obowiązków:

  • montowanie klimatyzacji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe: 11,50 euro brutto/godzina + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową, łączna stawka z dodatkami: 13,91 euro brutto,
  • panier 8,95 euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • nadgodziny płacone dodatkowo:

- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %

- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %

  • zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
  • opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
  • pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy.

ZAPEWNIAMY:

  • zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

 Oczekiwania:

  • udokumentowany staż pracy: monter klimatyzacji
  • mile widziany własny samochód + prawdo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Prosimy o wysłanie CV na adres zaneta.grzeskiewicz-galka@ecojob.pl tel. 785 550 732

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.