Monter konstrukcji stalowych

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku: monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie oraz montaż konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów
  • przygotowywanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali
  • montaż elementów dużych konstrukcji stalowych
  • montowanie przenośników
  • praca na wysokości
  • montaż i skręcanie konstrukcji za pomocą śrub
  • montaż wyposażenia wewnątrz silosów

Wymagania:

  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • dieta żywieniowa
  • opiekę polskiego rekrutera oraz koordynatora również po rozpoczęciu zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: rekrutacja@job-now.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wy-raźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobro-wolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń