ABC Work

Monter na budowach – Austria (montaż schodów, balustrad itp.)

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Austria
  • Stanowisko:
  • Monter

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku monter na budowach.

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

MONTER

Miejsce pracy: Salzburg, Austria

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 13,73€/h + 0,89ę netto dodatku do każdej przepracowanej godziny + 26,40€ netto diety + 15€ netto dodatku )

  • austriacka umowa o pracę

  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy

  • 13 i 14 pensja

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

  • stała opieka polskiego koordynatora

  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • dobre warunki pracy, miła atmosfera

  • indywidualne podejście do każdego kandydata

  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

montaż balustrad, schodów, portali itp.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”