Monter Opon Wulkanizator Szwajcaria

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Szwajcaria
  • Stanowisko:
  • Wulkanizator

zadania:

praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Szwajcarii
wymiana opon
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika.
demontaż kół oraz opon z felg.
wyważanie kół.
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
naprawa opon

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stawka 29 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto
  • umowę szwajcarską
  • 45 godzin tygodniowo pracy
  • Zakwaterowanie na koszt pracownika

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po niemiecku na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter Opon Wulkanizator Szwajcaria "

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń