MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH - Francja

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
Miejsce pracy: rejon Owernia/ Francja

Opis stanowiska pracy:
- montaż modułów na dachach zgodnie z dokumentacją techniczną
- montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach

Wymagania:
- doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- mile widziane uprawnienia na zwyżki,
- mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
- chęć i zapał do pracy,
- pracowitość, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- dobre warunki pracy u sprawdzonego Klienta,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- zakwaterowanie.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,
poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń