RSB
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Monterzy Spawacze

Monter prefabrykacji rurociagow przemyslowych , spawacz 2800 -5500 euro

  • Data publikacji:
  • 28-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Monter

Zatrudnię spawaczy i monterów do pracy przy prefabrykacji w Belgii Holandii

Opis stanowiska:

- spawanie rurociągów, zbiorników,

- spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej,

- montaż rurociągów, zbiorników.

1. Spawacze

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135/136/138,

- doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141/111,

- aktualne certyfikaty (warunek konieczny),

- dokładność, sumienność i chęci do pracy,

2. MonterzyWymagania:

- dobra znajomość rysunku izometrycznego (warunek konieczny)

-doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje-komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Mile widziana własna działalność gospodarcza A1

- samodzielność i dokładność na stanowisku,

- doświadczenie w zawodzie montera,

- doświadczenie w pracy przy prefabrykacji.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie,

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- możliwość wypracowania godzin,

- odzież roboczą,

- zakwaterowanie-

Praca od zaraz na dłuższy okres czasu.Stawka 18-25 EUR na godzinę, 160-200h w miesiącu, w zależności od projektu i formy zatrudnienia .W razie pytań proszę o kontakt- pod numerem telefonu: 793060790