Poszukujemy monterów sieci światłowodowej na terenie Belgii

Monter sieci światłowodowej – Belgia

  • Data publikacji:
  • 27-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Monter

Poszukujemy doświadczonych monterów sieci światłowodowej do współpracy na terenie Belgii.

Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy.

OBOWIĄZKI:

  • Montaż instalacji sieci światłowodowych, spawanie światłowodów,

  • Montaż kabli światłowodowych do kanalizacji oraz pionów

  • Spawanie światłowodów,

  • Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki – w razie potrzeby – lecz nie wymagana

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • język angielski lub w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat.B (mile widziany własny samochód – amortyzacja oraz dopłaty dla kierowców),

  • mile widziana umiejętność obsługi mini koparki,

  • chęci i motywacja do pracy.

OFERUJEMY:

  • polska umowa,

  • w pełni stabilne i legalne zatrudnienie,

  • stawka do negocjacji, w zależności od doświadczenia,

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione przez firmę (bez ukrytych dopłat!),

  • opiekę koordynatora.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 451 194 534