Monter Struktur Lotniczych

  • Data publikacji:
  • 03-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 3700 - 4260 €
  • Stanowisko:
  • Monter

Zatrudniamy na stanowisko: Monter Struktur Lotniczych

Miejsce pracy: Louey, blisko granicy z Hiszpanią

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kosmetycznych napraw i wykończeniu części kompozytowych
  • Składanie konstrukcji lotniczych poprzez: wiercenie, rozwiercanie, gratowanie, gwintowanie, frezowanie, frezowanie z UPA i frezowanie w celu montażu części zgodnie z określonym procesem
  • Pozycjonowanie części, równoważenie położenia części względem siebie na ramach montażowych, zgodnie z planem
  • Wykonywanie operacji uszczelniania (nakładanie szczeliwa) zgodnie z procedurami lotniczymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu komponentów kompozytowych w branży lotniczej
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie kontraktu francuskiego na czas od 1 do 18 miesięcy
  • Wynagrodzenie: 3700 - 4260 € przed odliczeniem podatku
  • Wdrożenie stanowiskowe (onboarding, testy sprawdzające umiejętności)
  • 13-sta pensja po przepracowaniu 6-ciu miesięcy
  • Zapewnione zakwaterowania na miejscu
  • 35- 39 h pracy tygodniowo
  • Wypłacane nadgodziny +25% do stawki podstawowej
  • Dieta: 75 € netto przez 3-miesiące, później 62 € netto

Zachęcamy do składania CV!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń