PPHU Tel-Poż-System "Iskra" sp. z o.o.
Firma usługowa działająca w zakresie ochrony przeciwpożarowej zatrudni pracowników na stanowisko:

Monter Systemów Teletechnicznych

  • Data publikacji:
  • 15-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, woj. wielkopolskie
  • Wynagrodzenie:
  • 23-29 zł/ godz. brutto
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

OPIS STANOWISKA

wykonywanie okablowania, montaż urządzeń instalacji teletechnicznych:
- instalacji okablowania strukturalnego
- instalacji systemów sygnalizacji włamania i napadu
- instalacji sygnalizacji pożaru
- dźwiękowego systemu ostrzegania
- telewizji dozorowej
- kontroli dostępu
- innych instalacji słaboprądowych (teletechnicznych)

WYMAGANIA

- WARUNEK KONIECZNY: roczne doświadczenie w wykonywaniu powyższych instalacji (KD, CCTV, LAN, DSO, SAP, SSWiN, systemy AV – dowolnego producenta)
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność, solidność
- zaangażowanie

- prawo jazdy kat. B

OFEROWANE WARUNKI

- możliwość rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów
- umowa o pracę
- praca w doświadczonym i profesjonalnym zespole
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość awansu i jasno określona ścieżka rozwoju
- szkolenia specjalistyczne

Praca stała

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji

lub

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.