Dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy specjalistów ds. montowania wentylacji

Monter wentylacji

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku montera wentylacji (m/k).

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: praca od zaraz

Zakres obowiązków:

Montaż i naprawa systemów wentylacyjnych

Wymagania:

doświadczenie zawodowe

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

Praca na podstawie działalności gospodarczej, samozatrudnienie

Wynagrodzenie 20EURO/H

Darmowe zakwaterowanie

Praca na długi okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: piotrowskaula7@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń