Dam pracę, zatrudnię

Monterzy instalacji wod-kan

Firma Flize Gres poszukuje pracowników na stanowisko:

- Monter sieci wodno-kanalizacyjnych

Poszukujemy wielu pracowników do stałej współpracy.

Prowadzimy wiele budów na terenie całego pomorza. Dobierzemy Ci pracę najbliżej miejsca zamieszkania.

Warunki pracy:
- Umowa o pracę, pełen etat
- Praca w systemie jednozmianowym
- Od poniedziałku do piątku
- Stałe godziny pracy:7:00 - 17.00
- Nadgodziny dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:

- Realizacja robót wodno-kanalizacyjnych i ziemnych
- Realizacja robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
- Współpraca z innymi pracownikami
- Bieżąca obsługa techniczna powierzonych maszyn i sprzętu
- Dbanie o odpowiednią eksploatację maszyn budowlanych i sprzętu

Nasze wymagania:
- Samodzielność
- Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
- Doświadczenie w branży
- Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (mile widziane)

Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.

Informacje o firmie:
Istniejąca od 1999 roku firma budowlana Flize-Gres jest dziś najbardziej rozpoznawanym generalnym wykonawcą w Trójmieście. Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji: ogólnobudowlanych, drogowych oraz sieciowych.