Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonymi Murarzami oraz Betoniarzami

Murarz.Betoniarz - praca na terenie Niemiec

Data publikacji:
15.5.2019
Miejsce Pracy:
Lipsk
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Murarz

 Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje podwykonawców ;  MURARZ/BETONIARZ prowadzących własną działalność.

 Miejsce pracy: Niemcy -  Leipzig /Lipsk

 Zadania:

PRACE MURARSKIE

- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów

- przygotowanie zapraw

- wykonywanie robót towarzyszących ( izolacyjnych, okładzinowych itp. )

PRACE BETONIARSKIE

- stawianie i demontowanie szalunków

- przygotowanie i wylanie mieszanek betonowych

- wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych

Wymagania :

- doświadczenie zawodowe na stanowisku Betoniarz/Murarz min. 2 lata

- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby w teamie

- prowadzenie własnej działalności gospodarczej

 Oferujemy:

- stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie

-atrakcyjne zarobki, wypłacane terminowo

- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania

-pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

 Więcej informacji pod numerem telefonu:  510 926 184 - (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.marcinkiewicz@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń