Firma KAMAR
Poszukujemy 5 doświadczonych pracowników budowlanych: murarz, zbrojarz, cieśla, betoniarz, operator żurawia do pracy w Niemczech przy budowie domu wielorodzinnego od podstaw.

Murarz / Cieśla / Betoniarz / Zbrojarz / Operator żurawia - NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 20-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Murarz

Szanowni Państwo,

poszukujemy 5 doświadczonych pracowników budowlanych: murarz, zbrojarz, cieśla, betoniarz, operator żurawia do pracy w Niemczech przy budowie domu wielorodzinnego od podstaw.

Praca do poniedziałku do soboty na budowie po ok. 10 godzin dziennie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wznoszenie budynku od podstaw;
- murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych, murowanie cegieł piaskowo-wapiennych, murowanie klinkieru;
- prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie;
- prace ogólnobudowlane.

WYMAGANIA:
- min. 3 lata doświadczenia z zakresu wznoszeniu budynków od podstaw;
- umiejętność czytania planów i rysunków technicznych;
- własny środek transportu;
- podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- uprawnienia z zakresu obsługi żurawia wieżowego dolnoobrotowego;
- dyscyplina i umiejętność pracy w zespole;
- dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.

ZAPEWNIAMY:
- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
- dopłatę do zakwaterowania;
- pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
- Pomoc w organizacji wyjazdu;- stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora;
- dodatki do paliwa dla kierowcy;
- pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
Tel.: +48 17 200 0021 (poniedziałek -piątek 9:00-17:00)