Work Service Express

MURARZ - DARMOWE ZAKWATEROWANIE - BELGIA

  • Data publikacji:
  • 18-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Murarz

Murowanie fasad klinkierem nie jest Ci obce? Dobry jesteś! Wyślij do nas swoje zgłoszenie i wyjedź z nami do Belgii! Poszukujemy SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE MUROWANIA!

Nie czujesz się jeszcze mistrzem fasad? Nie martw się - możesz z nami zostać prawdziwym fachowcem!
MURARZ
liczba stanowisk: 10

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • murowanie fundamentów i ścian
  • murowanie z cegieł zwykłych oraz klinkierowych
  • inne prace murarskie

WYMAGANIA:

  • gotowość do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie
  • doświadczenie w pracach murarskich – w tym w murowaniu z cegieł klinkierowych, (szczególnie w Belgii mile widziane)
  • samodzielność i motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języków takich jak język francuski, holenderski lub angielski, oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 2 000 - 2 300 € netto
  • polska umowa i stabilne zatrudnienie
  • darmowe zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy
  • transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki!
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora w Belgii
  • kompleksową obsługę przed wyjazdem

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116

Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa

JĘZYK:

  • angielski (preferowane)