Concept Plus

Murarz (k/m) Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

  • Data publikacji:
  • 28-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Vreden (DE)
  • Stanowisko:
  • Murarz
Zakres obowiązków:
  • Prace murarskie na placach budowy
  • Przeprowadzanie prac przygotowawczych
  • Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów
  • Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych
  • Montaż izolacji
  • Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych
  • Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe
  • Przeprowadzanie kontroli jakości prac
Oferujemy:
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie –  od 16 euro brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
  • Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
  • Wykształcenia zawodowego jako murarz
  • Doświadczenia w pracy jako murarz (k/m)
  • Znajomosci języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się
  • Zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
  • Prawa jazdy kat. B