ABC Work

Murarz – tynkarz / Pomocnik murarza - bez znajomości języka

  • Data publikacji:
  • 17-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Murarz

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością̨ znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę̨!

Stanowisko: Murarz – tynkarz / Pomocnik murarza - bez znajomości języka

Miejsce pracy: 33175 Bad Lippspringe (i okolice), Niemcy

Praca w firmie zajmującej się renowacją starych obiektów (zamki, kamienice, kościoły)

Wynagrodzenie:

  • Murarz: 12,2 € brutto + 40 € diety dziennej netto,
  • Pomocnik murarza: 11,15 € brutto + 40,00 € diety dziennej netto

Obowiązki:

  • prace murarskie i tynkarskie z tym związane
  • uzupełnianie ubytków
  • klejenie
  • praca z kamieniem naturalnym
  • budowy

Wymagania:

  • doświadczenie
  • mile widziane prawo jazdy i samochód
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • stałą opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata