SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

.NET Developer

  • Data publikacji:
  • 27-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Programista .NET / C#

Zadania:

• Tworzenie nowego i rozwój dotychczasowego oprogramowania
• Codzienną współpracę z zespołem analityków, programistów i testerów
• Dbanie o jakość i testowalność oraz utrzymywanie standardów kodowania
• Tworzenie dokumentacji oprogramowania i specyfikacji technologicznej
• Budowa oraz modernizacja interfejsów komunikacyjnych

 Oczekujemy:

• Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy nad rozwojem złożonych systemów
• Biegłości w C#
• Znajomości Entity Framework
• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET (C#)
• Dobrej znajomości ASP.NET MVC i/lub .NET Core
• Doświadczenia w tworzeniu serwisów: WebAPI, REST, SOAP, WCF
• Znajomości transakcyjnych Baz Danych (MS SQL Server)
• Umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
• Postawy can do

Atutem będą:

• Znajomość metodyki SCRUM
• Znajomość zagadnień mikroserwisów
• Znajomość frameworków typu Angular i biblioteki JQuery
• Znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość wzorców, REST Api
• Znajomość GIT
• Znajomość CI/CD
• Znajomość technologii Docker
• Znajomość technologii ASP.NET Web Forms

Oferujemy:

• Możliwość wyboru formy zatrudnienia – B2B lub UoP
• Możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi
z zakresu kompleksowego zarządzania danymi/informacją/dokumentacją i archiwizacji
dokumentów/danych
• Szansę rozwoju własnej ścieżki kariery w firmie globalnej o ugruntowanej międzynarodowej
pozycji rynkowej
• Przyjazne środowisko pracy