W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Karlshagen przeprowadzamy rekrutację na kelner(ka).

Niemcy: Kelner/Kelnerka. Praca w Usedom. Wynag. 2.000-3.000 € Netto

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Karlshagen
  • Wynagrodzenie:
  • 2000-3000 € Netto
  • Stanowisko:
  • Kelner / Kelnerka

Poszukujemy: Kelner/Kelnerka

Region: Karlshagen / Usedom /Mecklenburg-Vorpommern (ok. 40km od Świnoujscia)

Obowiązki:
    obsługa gości w restauracji przy promenadzie

Oferujemy:
    praca od 01.05 - 31.10.24
    wynagrodzenie poczatkowe 1.600 € netto, od lipca 1.800€ netto (z napiwkami i nadgodzinami ok.3.000,-€/mies.)
    napiwki 30-120 € / dziennie
    praca od pon. do niedz. na pełen etat. /40 h tyg. w godz.11:00-21:00
    1-2 dni wolne
    możliwe nadgodziny do wyplaty
    zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
    pracodawca zapewnia zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
    zakwaterowanie opłaca pracodawca
    wyżywienie gratis
    możliwy wzrost kosztów podróży (przy dotrzymaniu umowy)

Wymagania:
    komunikatywna znaj. jezyka niemieckiego
    doświadczenie w pracy jako kelner(ka)
Aplikacje prosze skladac na
E-mail:info@quickjobs.de
Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp) lub kontakt na Messengera
Tel.+49 36949 124901
Tel.:+48 573 56 9853

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń