Blue Idea Księgowość
lue Idea Księgowość świadczy profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla Klientów z całej Polski. W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Młodszego Księgowego w Katowicach

Oferta pracy Młodszy Księgowy w Katowicach

Blue Idea Księgowość świadczy profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla Klientów z całej Polski. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii, doświadczeni specjaliści oraz zaangażowanie, to nasze mocne strony – właśnie dzięki nim współpracujący z nami Klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Katowice, ul. Korfantego

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pod nadzorem Głównego Księgowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Tworzenie bilansów, raportów okresowych, sprawozdań, a także innych raportów zgodnych z wymaganiami Klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letni staż pracy w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lub 2-letni staż pracy w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finanse i rachunkowość)

·       Dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowościSystematyczność, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • Znajomość programu Rewizor GT
  • Znajomość języka angielskiego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  •  Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • Jasno określona ścieżka awansu

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przejrzysty system wynagrodzeń oparty o regulamin wynagradzania
  • Premia roczna
  • Dodatek finansowy za obsługę firm w języku angielskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w zespole

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne