Placówka medyczna
Oferta pracy: Salowa na Bloku Operacyjnym / Oddziale szpitalnym/ Poradni specjalistycznej

  • Data publikacji:
  • 15-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków - Krowodrza
  • Stanowisko:
  • Salowy / Salowa

Zakres zadań:

  • Pomoc personelowi medycznemu przy prostych czynnościach higienicznych przy pacjentach.
  • Higiena i dezynfekcja urządzeń medycznych oraz pomieszczeń w obszarze sali chorych i bloku operacyjnego.
  • Utylizacja odpadów medycznych.
  • Utrzymanie czystości w placówce medycznej (Blok operacyjny, Oddział Szpitalny, Poradnia Specjalistyczna).

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Kultura osobista (uprzejmość, życzliwość).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.