La Lorraine Polska
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator

  • Data publikacji:
  • 19-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Operator
Praca od zaraz w La Lorraine Polska, w Nowym Dowrze Mazowieckim - szukasz stabilnej pracy? Może to właśnie Ciebie poszukujemy? Aplikuj już dziś i prześlij nam swoje CV!    Oferujemy:
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU
  • Dla chętnych: możliwość skorzystania z transporu firmowego z takich kierunków jak: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki (jedynie 50zł / mc pokrywa pracownik, reszta kosztu po stronie pracodawcy!)
  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA
  • Praca w systemie RÓWNOWAŻNYM - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)
  • umiejętność obsługi komputera, umiejętność liczenia oraz analitycznego myślenia
  • mile widziane:
    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
    • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
    • wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej