Praca od zaraz: OPERATOR CNC

Operator CNC (Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 24-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 11 000 - 15 000 zł BRUTTO
  • Stanowisko:
  • Operator CNC
Firma Prime Consulting Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w charakterze operatora CNC
  • Prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa maszyn CNC
OFERUJEMY:
  • 2500 - 3200 EURO BRUTTO
  • Umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania

Wyślij nam CV w języku niemieckim: rekrutacja@PrimeConsultingGroup.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”