Service jobs

OPERATOR CNC

  • Data publikacji:
  • 07-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Żary/ Żagań
  • Wynagrodzenie:
  • 10000
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Miejsce pracy : Żary/Żagań

Nasze oczekiwania :

 - Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC min. rok

 - Dobra znajomość rysunku technicznego

 - Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

 - Mile widziane wykształcenie techniczne

 - Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

 - Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości

   miejsca pracy

Zakres obowiązków :

 - Obsługa i programowanie maszyn CNC

 - Dobór i kontrola parametrów*

 - Dokonywanie pomiarów detali

 - Kontrola jakości wykonywanych produktów0

 - Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym

 - Przestrzeganie norm bezpieczeństwa

 - Współpraca zespołowa

 - Praca zmianowa (8 godzin dziennie pracy)

PRACODAWCA OFERUJE:

- Umowa o pracę

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych

   umiejętności:

- Osoby z doświadczeniem samodzielne, umiejące programować i

  obsługiwać maszyny samodzielnie, Od 6000 do 9000 zł netto,

- Osoby niesamodzielne z małym doświadczeniem znające rysunek

  techniczny do 5500 netto.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 08.00-16:00:

📞+48 505 179 951

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń