Progedo Service
Progedo Personalservice (KRAZ 12383) poszukuje operatorów maszyn do miękkiej oprawy książek/czasopism. Dla niemieckiego klienta poszukujemy introligatorów do oprawy miękkiej, z doświadczeniem w obsłudze maszyn KOLBUS.

Operator Klejarek KOLBUSMüller Martini Turyngia Niemcy, Jena okolice

  • Data publikacji:
  • 27-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Operator

Obowiązki:

- Obsługa klejarek

- Dbałość o jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

- Doświadczenie na maszynach KOLBUS

- Znajomość języka niemieckiego

- Zdolności manualne, dokładność i odpowiedzialność

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

- Mile widziane wykształcenie poligraficzne

Oferta:

- Umowa o pracę z firmą niemiecką na pełen etat

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec zameldowaniu się, zgłoszeniu do niemieckiej Krankenkasse oraz ew. założeniu konta w niemieckim banku

Dodatki godzinowe do stawki godzinowej.

18.00 do 24.00  = 25%
24.00 do 06.00  = 52%

Zmiana z niedzieli na poniedziałek
22.00 do 24.00  = 25%

00.00 do 06.00 = 52%

Informacje dodatkowe:

Szanowni Kandydaci!

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcielibyśmy przekazać kilka ważnych informacji.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest Progedo Personalservice Dorota Magdziak.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych?

Nasze dane kontaktowe:

adres e-mail: progedo.service@onet.pl

adres pocztowy: Progedo Personalservice Dorota Magdziak, ul. Leszka 22, 61-062 Poznań

Skąd otrzymujemy Państwa dane?

Otrzymujemy je od Państwa podczas składania aplikacji na jedno z naszych ogłoszeń.

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych osobowych przez Progedo Personalservice Dorota Magdziak?

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do złożenia Państwa aplikacji u potencjalnego Pracodawcy, ale również do kontaktowania się z Państwem, w celach związanych z rekrutacją.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie wysyłając maila na progedo.polska(at)gmail.com, wtedy usuniemy Państwa aplikację z naszej bazy danych. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe dopóki zgoda nie zostanie wycofana.

Czy konieczne jest podanie nam swoich danych osobowych?

Wymagamy podania przez Państwa następujących danych osobowych, aby móc przedstawić Państwa kandydaturę potencjalnemu przyszłemu Pracodawcy. W tym celu potrzebujemy podania danych osobowych:

Imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania, adres mailowy, adres korespondencyjny oraz dane dotyczące Państwa wykształcenia i przebiegu zatrudnienia.

Jeśli z jakiegoś powodu nie podacie Państwo tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli polecić Państwa kandydatury potencjalnemu Pracodawcy, a w konsekwencji nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału w rekrutacji na interesujące stanowisko pracy.

Podanie Państwa danych jest dobrowolne.

Komu udostępniamy Państwa dane osobowe?

Państwa dane osobowe udostępniamy stronom rekrutacji, czyli potencjalnym Pracodawcom, którzy zawarli z nami umowę dot. usług pośrednictwa w pozyskaniu nowych Pracowników.

Jak długo przechowujemy Państwa dane osobowe?

Przechowujemy Państwa dane osobowe do czasu zakończenia procesu rekrutacji, tj. do czasu obsadzenia dostępnych wakatów u danego Pracodawcy lub do czasu wycofania ich przez Państwa.

Przetwarzamy je również w przypadku rekrutacji dla innych potencjalnych przyszłych Pracodawców.