CE DRIVER

Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem

  • Data publikacji:
  • 14-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 13 € / godz. + diety
  • Stanowisko:
  • Operator Koparki

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: stała praca bez systemu

Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa

Wynagrodzenie: 13 € / godz. + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,
  • obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,
  • warsztatowanie maszyn budowlanych

Warunki zatrudnienia:

  • stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),
  • wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,
  • udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,
  • dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,
  • możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • stawka godzinowa 13 € brutto + diety 14 € netto,
  • po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
  • dla doświadczonych pracowników będą proponowane wyższe stawki,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
  • chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,
  • szeroko pojęte umiejętności techniczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy