Operator lasera

  • Data publikacji:
  • 30-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Piaseczna
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja:  okolice Piaseczna

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa lasera (wypalanie w sklejce)

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

  • bieżąca kontrola stanowiska realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • dokładność, dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • terminowe realizowanie zleceń

  • chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w trybie zmianowym

  • płatne nadgodziny

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w firmie przyjaznej pracownikowi

  • system premiowania

  • prywatna opieka medyczna (Lux Med)

  • ubezpieczenie na życie (Aviva)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń