Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży ślusarskiej z siedzibą w Szydłowcu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Operator Lasera CNC z możliwością przyuczenia.

OPERATOR LASERA CNC

  • Data publikacji:
  • 01-06-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Szydłowiec, powiat szydłowiecki
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Miejsce pracy: Szydłowiec, powiat szydłowiecki

Oczekujemy:

  • ogólnej wiedzy technicznej, umiejętności czytania rysunku technicznego i zdolności manualnych
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • odpowiedzialności i sumienności
  • wykształcenie techniczne;
  • samodzielności, pracowitości, odpowiedzialności;
  • dobrej organizacji pracy;
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub kursy/ szkolenia w tym kierunku będą dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa lasera CNC
  •  Wprowadzanie korekt do programów/ programowanie maszyn CNC
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oferujemy:

  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku Operator lasera CNC,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi,
  • godziny pracy od 7:00 do 15:00
  • premiowanie efektów pracy
  • możliwość dodatkowych szkoleń
  • pomoc przy poszerzaniu kwalifikacji

Prosimy o umieszczenie w przesłanym CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Profel Innovation Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.