Start People

Operator linii produkcyjnej

  • Data publikacji:
  • 08-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator

#pracabelgia

Funkcja: Operator linii produkcyjnej ( 4 osoby )

Miejsce pracy: 8450 Bredene

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2022

Wynagrodzenie: € 14,11 brutto + dodatek zmianowy + bony żywnościowe.

???? + 32 9 393 43 69
???? karolina.kalinowska@startpeople.be

Zadania operatora linii produkcyjnej:
✔️ Jako operator linii produkcyjnej ustawiasz maszynę zgodnie z właściwymi parametrami i w razie potrzeby dostosowujesz je.
✔️ Kontrolujesz jakość gotowych produktów.
✔️ Dostarczasz surowce i materiały opakowaniowe na linię.
✔️ Także czyszczenie i konserwacja linii produkcyjnej należy do Twoich obowiązkόw.

Spełniasz poniższe wymagania? W takim razie jesteś operatorem linii produkcyjnej, którego szukamy:
✔️ Chcesz pracować w sektorze spożywczym.
✔️ Prawidłowo postępujesz ze standardami higieny i bezpieczeństwa.
✔️ Posiadasz własny środek transportu ( zakwaterowanie znajduje się 30 km od firmy, darmowe dla pracownika ).
✔️ Masz dobrą znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego.
✔️ Możesz pracować w systemie 2-zmianowym (05:00-13:00/13:00-21:00).
✔️ Jesteś otwarty na szkolenie wewnętrzne.
✔️ Jesteś graczem zespołowym.
✔️ Posiadasz doświadczenie zawodowe jako operator lub pokrewne.

Naasz klient dla operatora linii produkcyjnej oferuje:
✔️ Szansę na stałą umowę po pozytywnym okresie prόbnym.
✔️ Ciekawą i zróżnicowaną pozycję.
✔️ Wynagrodzenie: € 14,11 brutto + dodatek zmianowy + bony żywnościowe.
✔️ Belgijskie umowy o pracę, dodatki wynikające z pracy na umowie belgijskiej ( dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne,…).

Nasz klient, firma usytuowana w Bredene produkuje wysokiej jakości belgijską czekoladę, tj. czekoladki, owoce morza, sezonowe specjały (np. kolekcje świąteczne, …).