Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy Operatora Maszyn

Operator Maszyn

  • Data publikacji:
  • 17-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wolgsast
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 Euro netto
  • Stanowisko:
  • Operator

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac zgodnie z rysunkami technicznymi
  • precyzyjna realizacja wymagań i specyfikacji
  • montaż części maszyn w systemach okrętowych
  • przeprowadzanie napraw części maszyn
  • instalowanie i uruchamianie maszyn na statkach
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn
  • profesjonalna instalacja systemów i zespołów na statkach
  • usuwanie istniejących systemów i zespołów w celu konserwacji lub wymiany
  • kompetentne wykonywanie prac montażowych i napraw zgodnie ze specyfikacjami technicznymi
  • korzystanie z maszyn w systemach okrętowych z bezpieczną instalacją i demontażem systemów i zespołów

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
  • doświadczenie zawodowe
  • praktyczne doświadczenie w montażu części maszyn
  • kompetencje w zakresie czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • umiejętności naprawcze w zakresie inżynierii mechanicznej
  • umiejętność instalacji i demontażu systemów i zespołów w środowisku morskim

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2500 EUR netto / miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów