Jobtalent
Dla naszego klienta, dużej firmy, która ponad wszystko ceni sobie jakość i miłość do jedzenia, poszukujemy operatora linii produkcyjnej. Jeśli jesteś precyzyjny i rzetelny oraz masz doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, aplikuj już dziś!

Operator maszyn - branża spożywcza

  • Data publikacji:
  • 16-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia, Tessenderlo
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 euro brutto miesiecznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca jako operator maszyn w firmie oznacza pomoc w dalszym doskonaleniu naszych zmechanizowanych i automatycznych linii produkcyjnych. Za pomocą oprogramowania będziesz miał wgląd w wydajność całej linii produkcyjnej oraz poszczególnych maszyn. Będziesz również pracował pomiędzy maszynami sortującymi, ważącymi, pakującymi itp. w celu osiągnięcia pożądanej produkcji wraz ze swoim zespołem.

Twoje zadania:
- Obsługa linii produkcyjnych (maszyny pakujące, etykietujące i napełniające)
- Przeprowadzanie kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontrolnych
- Informowanie o awariach i naprawach koniecznych na linii produkcyjnej

Nasze oczekiwania:
- Gotowość do pracy na dwie zmiany: 6.00-14.00 i 14.00-10.00
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dokładność i rzetelność
- Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza (€15.93) + dodatek zmianowy + czeki na posiłki za każdy przepracowany dzień
- Bonusy: trzynasta pensja, dodatek wakacyjny, dodatek za przejechane kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- Zapewnione szkolenia i możliwości rozwoju osobistego
- Stabilne miejsce pracy z możliwością przejścia na umowę stałą
- Zwrot kosztów po pierwszym przyjeździe do Belgii
- Płatny urlop
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy