Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy Operatora Maszyn CNC

Operator maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 17-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Birkenfeld, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2800 Euro netto
  • Stanowisko:
  • Operator CNC
    • Zakres obowiązków

      • produkcja głównie kołnierzy, narzędzi do produkcji, przystawek i akcesoriów do spawanych elementów rur stalowych i akcesoriów
      • toczenie czysto konwencjonalne na tokarce Nardini ND 220AE
      • transport części
      • ogólne czynności pomocnicze
      • wykonywanie pomiarów

      Wymagania

      • znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
      • doświadczenie zawodowe
      • sprawność fizyczna

      Nasza oferta

      • atrakcyjne wynagrodzenie 2800 EUR netto / miesięcznie
      • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
      • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
      • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
        +25% do wypłaty
      • dodatki za pracę zmianową
      • dodatki urlopowe oraz świąteczne
      • niemiecka umowa o pracę
      • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
      • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
      • cykliczne podwyżki
      • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
      • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów