Operator maszyn CNC Norwegia

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
  • Stanowisko:
  • Operator

Miejsce pracy: Ålesund

wymagania:
doświadczenie
samodzielność w pracy,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
mile widzaine umiejętności programowania maszyn

Obowiązki:
obsługa maszyn CNC
praca na frezarkach pięcioosiowych, trójosiowych i dwustronnych oraz na tokarkach
praca z litym drewnem -  branża meblarska

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie 230 - 240 NOK/godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "CNC Norwegia"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń