W związku z instalacją nowych maszyn poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Maszyn Drukujących

  • Data publikacji:
  • 02-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Starachowice
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje zlecenia produkcyjne na maszynie drukującej. Ściśle współpracuje z Operatorem prowadzącym maszynę. Obsługuje wybrany moduł maszyny oraz nadzoruje druk.

Nasze wymagania:
- sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętność pracy zespołowej,
- samodzielność, odpowiedzialność,
- chęć rozwoju,
- doświadczenie nie jest wymagane - każdy może je u nas zdobyć.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu),
- transport dla pracowników z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Skarżyska - Kamiennej,
- atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:
- prywatną, darmową opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie i NNW,
- świadczenie świąteczne,
- stołówki pracownicze oraz dofinansowanie do posiłków,
- wczasy pod gruszą,
- dofinansowanie do karty sportowej,
- bezpłatne kursy językowe,
- doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,
- odzież roboczą oraz usługę prania,
- parking dla pracowników.

Szczegóły oferty: https://www.walstead-ce.com/career/job-offers#392