ABC Work

Operator maszyn (drut zbrojeniowy)

  • Data publikacji:
  • 05-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Aalter, Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator maszyn (drut zbrojeniowy)

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Aalter, Belgia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 13,18 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • pracę w systemie zmianowym (I zmiana: 7.00-15.45; II zmiana:15.45-00.30).
  • dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,+20% za pracę od godz. 20.00
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4207 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2279 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • produkcja drutu zbrojeniowego i siatek zgrzewanych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (operator maszyn w branży metalurgicznej).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód – (mile widziane).

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"