KLAVER Sp. z o.o.
Operator maszyn i urządzeń CNC- praca w Niemczech

Operator maszyn i urządzeń CNC od zaraz

Poszukujemy operatora maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz diety
  • praca w stabilnie działającej firmie
  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • wymagane są umiejętności oraz wiedza związana z obsługa maszyn CNC
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn iQ- maszyna do cięcia na sucho
  • obróbka materiałów
  • obsługa i konfiguracja maszyn CNC (jednej lub kilku)
  • prawidłowe ustawienie narzędzi

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń