House of Jobs GmbH

Operator maszyn i urządzeń przy produkcji tworzyw sztucznych k/m

  • Data publikacji:
  • 01-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Nördlingen
  • Wynagrodzenie:
  • 14 EUR/h
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Agencja pracy House of Jobs, dla swojego klienta, poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Nördlingen, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
  • Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym
  • Umiejętnego przyswajania wiedzy i umiejętności manualne i techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Znajomości języka niemieckiego, na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód
TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Ustawianie, obsługa i monitorowanie maszyn produkcyjnych
  • Zapewnianie przepływu materiałów
  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości, czyszczenie i sprawdzanie maszyn
  • Dokumentowanie przebiegu procesu produkcji
  • Drobne prace konserwacyjne
CO OFERUJEMY?
  • Wynagrodzenie w wysokości 14€ brutto/h- w zależności od doświadczenia i umiejętności+ 10-15€ netto diety za każdy przepracowany dzień+ dodatki zmianowe
  • Zakwaterowanie płatne w wysokości 300-400€ miesięcznie
  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie, z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
  • Umowę niemiecką, z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i zdrowotnych
  • Pomoc ze strony House of Jobs