Manpower
Poszukujemy pracowników do długofalowej współpracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN KROJĄCYCH

  • Data publikacji:
  • 20-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta- centrum dystrybucji kosmetyków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO
miejsce pracy: Bielsko Biała

Zadania:
-etykietowanie,
-pakowanie produktów w zestawy,
-kompletowanie zamówień (praca ze skanerem).

Wymagania:
-gotowość do pracy w systemie III-zmianowym,
-chęć do pracy i motywacja.

Oferujemy:
-zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
-wynagrodzenie w formie (podstawa+premia),
-możliwość zdobycia doświadczenia,
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Karta Multisport,
-zniżki na Telepizze
-prywatna opieka medyczna Medicover,
-korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
-i wiele innych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego linku:

lub przesłanie CV na adres mailowy: bielsko.slowackiego@manpower.pl z dopiskiem "operator maszyn krojących"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest:
Manpower Group Sp z o.o, ul. Prosta 68 , 02-014 Warszawa, NIP: 5262493733