Laser Automotive Brandenburg GmbH
Poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Operator maszyn / Operator instalacji CNC

  • Data publikacji:
  • 03-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Ludwigsfelde k. Berlina, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • ca. 1.420,00 € Netto
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

TWOJE ZADANIA:

* Obróbka zamówień blachy / części do karosserii na produkcji, instalacja i obsługa systemów laserowych 3D sterowanych przez CNC (obrabiarka);

* Przygotowanie i uruchomienie systemu;

* Montaż instalacji (surowce);

* Obsluga maszyn, w tym monitorowanie procesu cięcia;

* Wykonywanie prac związanych z czyszczeniem i konserwacją systemu;

* Zgodność z korporacyjnymi przepisami bezpieczeństwa;

* Przyczynianie się do ciągłego doskonalenia naszych procesów.

TWÓJ PROFIL:

* Posiadasz kwalifikacje zawodowe jako operator maszyn i urządzeń / obrabiarek lub posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku;

* Jestes gotowy do pracy na zmiany;                                                                                                                                                                                                                                                    * Posiadasz nie tylko dobre zrozumienie techniczne, ale rowniez umiejętności manualne;

* Jesteś otwarty, pracujesz niezależnie oraz chetnie w zespole;

* Charakteryzuje Cie niezawodny i sumienny sposob pracy;

* Posiadasz znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – Miejsce pracy: DE-

   Ludwigsfelde k. Berlina

Jezeli widzisz dla siebie wyzwanie w opisanych wyzej zadaniach, posiadasz wymagane kompetencje i chcesz odegrać kluczową rolę w globalnie połączonej i odnoszącej sukcesy firmie, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie aktualnego CV (w jezyku niemieckim) na nastepujacy adres mailowy: marlena.matysiak@gonvarri.com

Dziekujemy za zainteresowanie naszym ogloszeniem.