OPERATOR MASZYN/ OPERATOR PRODUKCJI

  • Data publikacji:
  • 12-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • KĄTY WROCŁAWSKIE
  • Wynagrodzenie:
  • 5850 ZŁ BRUTTO
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

OPERATOR PRODUKCJI PRACA W KĄTACH WROCŁAWSKICH !

OFERUJEMY:

  • stabilny pracodawca,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • wynagrodzenie na początek 4450 zł brutto, po 3 miesiącach 4650 zł brutto, premia uznaniowa do 1200 zł brutto, dodatek paliwowy ( 10 km - 300 zł, 30 km - 790 zł, ponad 50 km -1240 zł itd),
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne)
  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

Obowiązki:

  • praca polegająca na składaniu kominków żeliwnych, zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • pakowanie wyrobów,
  • kontrola jakości wyrobów,

Wymagania:

  • umiejętności manualne, umiejętność czytania instrukcji, smykałka do majsterkowania
  • chęć i gotowość do podjęcia pracy,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • dokładność,

 TELEFON 788 428 611

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".