Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Operator maszyn poligraficznych - klejenie maszynowe

Operator maszyn poligraficznych - klejenie maszynowe

  • Data publikacji:
  • 22-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Nowogard
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Opis stanowiska:

  • realizowanie zadań produkcyjnych z zachowaniem norm jakościowych (klejenie maszynowe kartoników do leków)

  • nadzór nad realizacją i zgodnością produktu końcowego, ustawienie maszyny, kontrola pracy maszyny

  • przygotowanie maszyn i urządzeń zgodnie z planem produkcyjnym

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej

  • doświadczenie w pracy w drukarni na maszynie klejącej - konieczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • benefity z ZFŚS

  • praca w systemie dwuzmianowym (możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • praca poniedziałek - piątek​

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń