HRpea
Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko - Operator maszyn

Operator maszyn/ Pracownik produkcji.

  • Data publikacji:
  • 14-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warka
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

HRpea Skuteczna Rekrutacja zajmuje się rekrutacją najlepszych Kandydatów dla sprawdzonych Pracodawców. Biorąc udział w naszej rekrutacji możesz liczyć na merytoryczne doradztwo i wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko -

Operator maszyn / Pracownik produkcji.

Miejsce pracy – WARKA

Jakich Kandydatów poszukujemy?

• Z minimum rocznym doświadczeniem związanym z obsługą maszyn i urządzeń przemysłowych.
• Posiadających aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub są gotowi ją wyrobić.
• Pozytywnych, tak jak zespół w którym oferujemy pracę!

Jakie obowiązki wiążą się z oferowaną pracą?

• Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych.
• Dbanie o powierzony sprzęt.
• Przestrzeganie zasad BHP.
• Przestrzeganie otrzymanych receptur technologicznych.

Co oferuje nasz Klient?

• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym.
• Stabilną, długofalową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie – doświadczenie ma znaczenie im masz go więcej tym wyższą stawkę możesz otrzymać.
• Pracę systemie 1 zmianowym 7.00-15.00.
• Pracę w miłej atmosferze.
• Odpowiednie zabezpieczenia sanitarne zapewniające bezpieczeństwo pracy.

Drogi Kandydacie, jeśli zdecydujesz się aplikować na tą ofertę - cieszymy się będziemy mogli z Tobą współpracować i pomóc Ci rozwijać się zawodowo. Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe celem właściwego świadczenia naszych usług.
W przesłanym Cv prosimy o dodanie zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul Robotnicza 42 a, 53-608 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul. Robotnicza 42a, 53-608. Wpis do rejestru nr 24597.
Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@hrpea.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Jak długo będziemy przechowywać otrzymane dane: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.
Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby prowadzące rekrutację i kadra decydująca o zatrudnieniu.
Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.