Head Staffing
Dla naszych klienów w branży spożywczej, mięsnej jak i piekarniach poszukujemy pracowników z doświadczeniem.

Operator maszyn produkcyjnych

  • Data publikacji:
  • 29-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów
  • naprawianie mniejszych usterek i zgłaszanie większych awarii maszyn

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości jęzkyka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w niskiej jak i w wysokiej temperaturze
  • Dokładności w wykonywaniu swojej pracy
  • Dostępności na długi okres czasu
  • Motywacji do pracy i elastyczności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy Ci:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia zaczynającą się od € 10,91/h + dodatki zmianowe
  • Pracę na długi okres czasu
  • Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne