Operator maszyn produkcyjnych

  • Data publikacji:
  • 11-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Roermond, Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji
Posiadasz doświadczenie w pracy jako operator maszyn ? Mamy dla Ciebie świetną ofertę ! Praca jako operator maszyn w nowoczesnym zakładzie produkującym lody wodne i owocowe . Temperatura pokojowa (między 17-19 stopni), hala.

Wynagrodzenie:

od 16 €/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i weekendy ! 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku ( 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00 )

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn
  • Utrzymanie porządku i zasad czystości w ramach procesu produkcyjnego;
  • Przygotowywanie i regulacja maszyn przed i w trakcie produkcji;
  • Naprawa drobnych usterek;

Wymagania:

  • Doświadczenie przy produkcji jako warunek konieczny
  • Język angielski koumunikatywny

Zapewniamy :
  • Holenderska umowa o pracę
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Komfortowe zakwaterowanie domkach jednorodzinnych

*Roermond*

Dołącz do naszej drużyny!
Pozdrawiamy, Zespół HumanBe !

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń