Alicja
Operator maszyn -> stała praca -> nawet 5850zł brutto!

  • Data publikacji:
  • 07-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wałbrzych
  • Wynagrodzenie:
  • 4100-5850zł brutto
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Szukasz stałej pracy? Mamy dla Ciebie stabilne zatrudnienie!
Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? To Ciebie szukamy!
Zarabiaj nawet do 5850 zł brutto miesięcznie

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska / k. Wrocławia

oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 5000 zł brutto + premia do 600 zł brutto
- ekstra dodatek do godzin nocnych do 240 zł brutto,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy),
- bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bogaty program socjalny, pracowniczy program emerytalny, wczasy pod gruszą),
- bonus 1000 zł za polecenie pracownika!
- dofinansowanie do posiłków,
- możliwości uzyskania uprawnień UDT i SEP,
- darmowy dojazd pracowniczy z Wałbrzycha i okolic.

zadania:

- obsługa maszyn
- obsługa systemu SAP i raportowanie

oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętności obsługi komputera
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia,
- gotowości do pracy w systemie 12h (4 dni pracy/4 dni wolnego).

Zapraszam do kontaktu - wyślij SMS o treści PRACA pod nr 667 800 096