Grupa Progres

Operator maszyn w drukarni

  • Data publikacji:
  • 24-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Aktualnie dla naszego Klienta, Niemieckiej spółki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyny składająco - sklejającej

Praca w: Schönebeck Elbe

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy, m.in. maszyna składająco-sklejająca, krajarka, maszyna kodująca,

- Realizacja planu produkcyjnego,

- Weryfikacja jakości materiałów używanych w produkcji,

- Udział w czyszczeniu i konserwacji maszyn oraz urządzeń na stanowisku pracy,

- Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP.

Nasze wymagania:

- Chęć i możliwość do wyjazdów za granicę,

- Doświadczenie w pracy operatora maszyn,

- Wykształcenie zawodowe lub techniczne - mile widziane,

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- Wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością,

- Chęć do częściowej relokacji.

Nasz klient oferuje:

- Pracę bezpośrednio z pracodawcą na podstawie umowy właściwej dla kraju kierowania,

- Ubezpieczenie,

- Wynagrodzenie 13,80 €/h brutto,

- Dodatki za pracę w soboty,

- Zakwaterowanie.