W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator piły/ pilarki praca w Belgii.

Operator piły/plarki

  • Data publikacji:
  • 11-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 12000 € brutto
  • Stanowisko:
  • Operator

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator piły/ pilarki praca w Belgii.

Stanowisko pracy:

Operator piły/ pilarki praca w Belgii.

Twój zakres obowiązków:

- prace związane z wycinką drzew  oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż lini trakcyjnych wysokiego napięcia,

- praca na wysokości,

- praca z piłą motorową,

- prowadzenie traktora,

- mile widziane osoby z prawo jazdy kategorii C i T,

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra kondycja fizyczna,

- skrupulatność, dokładność, zdolności manualne,

- własne auto.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- stawka godzinowa: 15,12 euro na godzinę brutto,

- konkurencyjne wynagrodzenie: 21 dni pracy przy kursie euro 4,32 = 10 900 zł brutto miesięcznie + ok. 1100 zł diety miesięcznie,

- dieta 12 euro za każdy przepracowany dzień,

- pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,

- rozliczenie kilometrówki dojazdu wg prawa belgijskiego,

- dodatek za odzież roboczą.

Można również aplikować bezpośrednio z naszej strony:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń