HS Partners
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Operator produkcji na linii montażowej

Operator produkcji na linii montażowej

  • Data publikacji:
  • 10-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Wrocławia
  • Wynagrodzenie:
  • 4150 brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca w systemie 3 zmianowym.

Stanowisko: Operator produkcji

Wynagrodzenie: 4150 zł brutto, po 3 msc okresie próbnym 4350 zł brutto.

Premia produkcyjna do 1200 zł brutto.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dodatek paliwowy;

  • Premię produkcyjną do 1200 zł brutto;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (jesteśmy w trakcie powiększania hali produkcyjnej);

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy produkcji najstarszych na świecie norweskich kominków żeliwnych oraz najnowocześniejszych duńskich i włoskich piecyków;

  • Kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu.

Opis stanowiska:

  • Manualny montaż elementów konstrukcyjnych piecyków żeliwnych i stalowych na podstawie instrukcji pracy;

  • Obsługa elektronarzędzi;

  • Samokontrola poprawności i jakości wykonania montażu;

  • Raportowanie wyników pracy;

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Na niektórych stanowiskach tej linii montażowej z pracy zadowolone są również Panie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na montażu;

  • umiejętności manualne;

  • umiejętność czytania instrukcji;

  • smykałka do majsterkowania;

  • chęci do pracy;

  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany.

Podane w ogłoszeniu widełki wynagrodzenia nie obejmują nadgodzin i pracy w weekendy, które są dodatkowo płatne.