Operator/ programista maszyn CNC- Holandia

  • Data publikacji:
  • 17-08-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Północna Brabancja
  • Wynagrodzenie:
  • 550- 850€ netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Opis stanowiska:

Praca na maszynie CNC będzie polegała na włączaniu, programowaniu i operowaniu nią.

Używanymi materiałami będą m.in. aluminium i stal. Do obowiązków pracownika będzie również należało tworzenie i/lub rozumienie rysunków technicznych oraz specyfikacji technicznej produktu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Refundacja kosztów dojazdu z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Zakwaterowanie firmowe (pokój jednoosobowy, WiFi, w pełni wyposażony), oraz ubezpieczenie 33,5€/tydzień
  • Wolne weekendy (możliwość pracy w soboty, dodatkowo płatne)
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

Wymagania:

  • Conajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na maszynach CNC
  • Umiejętność programowania maszyn CNC
  • Język angielski lub holenderski na poziomie conajmniej komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

NXT Start Sp. z o. o.- agencja zatrudnienia (KRAZ 25823).