NEXT s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Operator - programista robota spawalniczego - wysokie wynagrodzenie! (Belgia)

  • Data publikacji:
  • 01-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • Do ok. 17000 PLN brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Operator - programista robota spawalniczego – wysokie wynagrodzenie! (Belgia)

Praca polega na produkcji elementów różnego typu maszyn – umiejscowienie półproduktów w maszynie i obsługa robota spawalniczego, szlifowanie, polerowanie elementów oraz odbiór jakościowy.

Obowiązki:

  • produkcja komponentów maszyn
  • programowanie i obsługa robotów spawalniczych (znajomość robotów ABB, Cloos lub Kuka będzie dodatkowym atutem)
  • kontrola procesu produkcji oraz jakości wyrobów gotowych

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w obsłudze robotów spawalniczych
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość świadczenia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 19,50 EUR brutto/h (I i II zmiana) – 22,10 EUR/h brutto (III zmiana) + 6,02 EUR dodatku za każdy przepracowany dzień!
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8.33% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych. KRAZ 18051

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń